Душа рідного колективу

25 січня в колективі бібліотеки-філії №1 відбулась визначна подія: найстарший та наймудріший ветеран бібліотечної справи Браницька Ніна Іванівна відзначила свій 70 - річний ювілей. Прийшли її привітати представники адміністрації ВМ ЦБС, які вручили почесну відзнаку міського голови, та профспілковий комітет системи. Працює Ніна Іванівнав бібліотеці №1 з 1974 року, майже 35 років очолювала цю філію працюючи на посаді завідуючої. Вона приїхала до Вінниці за направленням після закінчення Київського державного інституту культури.      

Браницька Н.І. завжди відповідально ставиться до виконання своїх обов’язків, старанна, дисциплінована. Разом із своїм колективом освоює нові сучасні форми бібліотечної роботи. Професійна, мудра, принципова, чесна, порядна. Свій багатий досвід бібліотечної роботи передає молоді, на неї рівняються інші працівники бібліотеки та члени всього трудового колективу.  

 Браніцьку Ніну Іванівну  з нагоди 70 - річного ювілею привітали і артисти облмуздрамтеатру. Майже півгодини на її честь звучала в бібліотеці скрипка.

 

Коментарі